Yhteystiedot
Oy Labcor AB

EN1090-1 standardin mukaiset CE-merkityt hitsatut
teräsrakenteet toteutusluokissa EXC1, EXC2 ja EXC3

Oy Labcor Ab

Sammonkatu 1

39530 Kilvakkala Ikaalinen

045 6939 444

labcor@labcor.fi

 

 

Y-tunnus 1898581-3

Ota yhteyttä

Myynnin yhteystiedot

Myynti, tarjoukset, projektipäällikkö

Pasi Peltokangas

Rakennusmestari, valvoja

045 185 0911

pasi.peltokangas@labcor.fi

Hitsattujen palkkien myynti ja muu alihankinta, tarjouslaskenta

045 624 8280

myynti@labcor.fi

Laatudokumenttien lähetykset

todistukset@labcor.fi

 

Tuotanto

kuvat@labcor.fi

Hallinnon yhteystiedot

Toimitusjohtaja

Stefan Autero

IWS

045 6939 444

stefan.autero@labcor.fi

Teknologiapäällikkö

Esko Virtanen

Lujuuslaskenta, hitsauskoordinaattori IWE

044 538 3330

esko.virtanen@labcor.fi

Päähitsauskoordinoija

Samuli Saarela

IWE F100342, IWI-C F100229

050 582 1689

samuli.saarela@ssaweld-eng.fi

 

Laskutustiedot

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. 

Verkkolaskutusosoite

Välittäjä: Maventa

Välittäjätunnus: 003721291126

Verkkolaskuosoite: 003718985813

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Paperiset ostolaskut voi lähettää toimistollemme tai osoitteeseen

Oy Labcor Ab

18985813

PL 100

80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut voi lähettää PDF-muotoisena osoitteella invoice-18985813@kollektor.fi tai laskut@labcor.fi

Oy Labcor Ab on mukana Vastuu Groupin Luotettava kumppani -palvelussa.

Oy Labcor Ab
Sammonkatu 1
39530 Kilvakkala, Ikaalinen

Created by